53 049 již registrovaných firem

Kategorie CNC

CNC Stroje a obrábění

Vložte poptávku a vyberte si nejlepší nabídku. Firmy vám budou zasílat nabídky emailem nebo telefonicky.

Kraje:

  • Platná
  • Ukončená
Název poptávky Kategorie Kraj
Poptávám výrobu obrobků na CNC
CNC Praha

Detail kategorie CNC

Firmy se zaměřují hlavně na následující činnosti:

Obrábění kovů

Provádějí klasické i CNC obrábění kovů dle přání a požadavků zákazníků. Po obrábění kovů lze následně provést i povrchovou úpravu.

CNC obrábění

Kovovýroba zahrnuje též CNC obrábění. Pro CNC obrábění kovů jsou firmy vybaveny moderní technikou, která čítá např. CNC a klasické soustruhy, CNC a klasické frézky, CNC a klasické pily. Po CNC obrábění následně mohou provádět i povrchovou úpravu dle vašeho přání. Kromě CNC obrábění v oblasti "kovovýroba" dále nabízejí i zámečnictví a svařování kovů.

Zámečnictví

V oblasti zámečnictví zajišťují řadu produktů dle požadavků zákazníků. V oblasti zámečnictví vyrábí např. brány, regály, stojany a řadu dalších výrobků. Aby bylo zámečnictví co nejkvalitnější, dbají na precizní provedení do posledního detailu výrobku. Pokud byste se rádi dozvěděli o možnostech, které vám zámečnictví nabízí, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Svařování kovů

Kovovýroba zahrnuje též svařování kovů. Svařování kovů probíhá na moderních strojích, které zaručují vysokou kvalitu. Svařování kovů se provádí i v ochranné atmosféře. Po svařování kovů se může provést povrchovou úpravu dle vašich požadavků.