Více cenových nabídek od profesionálů pro Vaše poptávky

Zadáváte zakázky bez provize od roku 2008 pro 53 138 řemeslníků a firem

Popis poptávky

Poptávám rekonstrukci kuchyně, chodby a koupelny


Poptávám stavební práce

Popis prací:  Zednické, obkladačské a instalatérské práce v RD, náhled viz Příloha.
Specifikace:
Demontáž původních podlahových krytin (lino, koberec a korek, dlažba), demontáž původních obkladů, odstranění omítky, demontáž sanitární techniky původní, částečná demontáž SDK příčky, vybourání zárubně kuchyň/chodba, vyrovnání podkladů, úprava rozvodů elektro (přemístění zásuvek, světelných rozvodů), úprava rozvodů vody a odpadů dle nové dispozice, montáž stavebního pouzdra JAP do SDK, položení dlažby, montáž obkladů, montáž sanitární techniky-obezděná vana, montáž skříněk koupelnových, montáž sušáku (žebřík); likvidace stavebního odpadu jako opční nabídka.
Plocha:  dlažba 34m2, obklady 34m2
Rozměry:
Dlažba 45x45, obklad kuchyně 20x40, obklad koupelna 19,8x39,8 (včetně listely). Obklad koupelna dekor 20x40, sklo za kuchyňský sporák.
Materiál:
Obklad+dlažba RAKO, stavební pouzdro JAP do SDK, vybavení koupelny (sanitární technika - WC, vana, vodovodní baterie umyvadlová a vanová včetně sprchového setu, skleněná zástěna, zrcadlová a umyvadlová skříňka, vysoká skříňka, sušák-žebřík), tmel, spárovací hmota. NENÍ POŘÍZENO: prvky SKD, elektro materiál, instalační materiál voda +odpad, sklo za kuchyňský sporák
Cenanejnižší reálná dle cenových nabídek
Místo realizace:  RD v Luštěnicích
Termín pro nabídky:  15.2. 2018
Termín realizace:  19.2.2018 - 2.3.2018

Další informace: Byt v RD v 1.patře na soukromém pozemku, stavební vybavení lze ponechat v objektu majitele, parkování na pozemku majitele. Majitel nemá po dobu stavby jiné obytné prostory k dispozici, proto požaduje maximální šetrnost k ostatním bytovým prostorám. Obklady v kuchyni budou instalovány částečně na SDK (za sporák, pokud nebude sklo) a částečně na klasické zdivo z plynosilikátů. Další dokumentace k projektu na vyžádání.

Děkuji předem za Vaši nabídku.

Detaily poptávky


Stav poptávky
Ukončená
Číslo poptávky 1842024914
Zadána a ověřena 12.02.2018
Termín dodání 14.03.2018
Kategorie Stavebnictví
Místo realizace Středočeský kraj
Rozpočet nabídněte

Kontakt na poptávajícíhoRegistrace nic nestojí, bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů

Férový přístup již od 24Kč za kontakt, máte-li zájem o konkrétní zakázku

Získejte na trhu nové zakázky z vašeho oboru ještě dnes a denně

Jen po přihlášení Řemeslníka / Firmy je možné získat přístup ke kontaktům na poptávající (telefon, email, přílohy). Přihlašovací údaje získáte po registrace Řemeslníka / Firmy, která je zdarma.
Kontakt na poptávajícího se zobrazí ihned po přesměrování na platební bránu GoPay a úspěšné platbě, v ceně je DPH.

… at’ získáte tuto zakázku!

Nebo vybrat výhodnější tarif


Co získám zakoupením tarifu?


Přístup ke kontaktům poptávajících ze všech vybranýh kategorií

Poptávky zasílány přímo na váš email s kontakty na poptávající

Zdarma partnerství "Top Partner" na portále Katalog Řemesel v ceně od 3 000 Kč

Zaktivujeme tarif pro přístup ke kontaktům poptávajících ihned po úspěšné online platbě.

Chcete to jen vyzkoušet? Registrace firmy zdarma


Registrace firmy jako dodavatele je zcela zdarma a budete mít přehled o zakázkách z vašeho oboru a regionu. Pokud chcete dostávat poptávky i s kontakty, je třeba mít aktivní tarif nebo můžete získat férový přístup již od 24Kč za kontakt na poptávajícího , máte-li zájem o konkrétní zakázku. Neplatíte žádné provize z uzavřených obchodů.

Výhody pro poptávající


Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze

Výhody pro řemeslníci a firmy


Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 138 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky


Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku


Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů


Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů


Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize


Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH.

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent


Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel


Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?


Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...

Vyberte rozumnou cenu z široké nabídky profesionálů v potřebném oboru

Uspoříme Váš čas a ušetříte až 30% z ceny poptávky. Stačí nám napsat co potřebujete a budete mít aktuální nabídky a přímý kontakt na dodavatele.
Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.
Zadejte poptávku, je to snadné a ZDARMA. Nevadí, zda používáte počítač nebo chytrý telefon. Máme všude podrobné návody a jednoduché pokyny.