53 026 již registrovaných firem

Poptávám rekonstrukci kuchyně, chodby a koupelny

Popis poptávky

Poptávám stavební práce

Popis prací:  Zednické, obkladačské a instalatérské práce v RD, náhled viz Příloha.
Specifikace:
Demontáž původních podlahových krytin (lino, koberec a korek, dlažba), demontáž původních obkladů, odstranění omítky, demontáž sanitární techniky původní, částečná demontáž SDK příčky, vybourání zárubně kuchyň/chodba, vyrovnání podkladů, úprava rozvodů elektro (přemístění zásuvek, světelných rozvodů), úprava rozvodů vody a odpadů dle nové dispozice, montáž stavebního pouzdra JAP do SDK, položení dlažby, montáž obkladů, montáž sanitární techniky-obezděná vana, montáž skříněk koupelnových, montáž sušáku (žebřík); likvidace stavebního odpadu jako opční nabídka.
Plocha:  dlažba 34m2, obklady 34m2
Rozměry:
Dlažba 45x45, obklad kuchyně 20x40, obklad koupelna 19,8x39,8 (včetně listely). Obklad koupelna dekor 20x40, sklo za kuchyňský sporák.
Materiál:
Obklad+dlažba RAKO, stavební pouzdro JAP do SDK, vybavení koupelny (sanitární technika - WC, vana, vodovodní baterie umyvadlová a vanová včetně sprchového setu, skleněná zástěna, zrcadlová a umyvadlová skříňka, vysoká skříňka, sušák-žebřík), tmel, spárovací hmota. NENÍ POŘÍZENO: prvky SKD, elektro materiál, instalační materiál voda +odpad, sklo za kuchyňský sporák
Cenanejnižší reálná dle cenových nabídek
Místo realizace:  RD v Luštěnicích
Termín pro nabídky:  15.2. 2018
Termín realizace:  19.2.2018 - 2.3.2018

Další informace: Byt v RD v 1.patře na soukromém pozemku, stavební vybavení lze ponechat v objektu majitele, parkování na pozemku majitele. Majitel nemá po dobu stavby jiné obytné prostory k dispozici, proto požaduje maximální šetrnost k ostatním bytovým prostorám. Obklady v kuchyni budou instalovány částečně na SDK (za sporák, pokud nebude sklo) a částečně na klasické zdivo z plynosilikátů. Další dokumentace k projektu na vyžádání.

Děkuji předem za Vaši nabídku.

Detaily poptávky

Datum zadání: 12.02.2018
Místo realizace: Středočeský kraj
Kategorie: Stavebnictví
Stav poptávky: Ukončená
Termín dodání: 14.03.2018
Rozpočet: nabídněte

Kontakt na poptávajícího

Přihlásit se

Výběr tarifu (placený záznam):

Jako bonus ke každému placenému tarifu získáte partnerství "TOP Partner" na portále Katalog řemesel v ceně od 3 000 Kč ZDARMA.

Co získáte?

  • Označení vaší firmy v Katalogu řemesel logem "Top Partner".
  • Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích.
  • Zařazení firmy do více kategorií.
  • Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog řemesel.
Tarif Platnost Cena Ušetříte
3 měsíce 950 Kč
6 měsíců 1 500 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Pro přístup ke kontaktům na poptávající (telefon, email, přílohy), je potřeba si tuto službu objednat. Po objednávce Vám zašleme výzvu k platbě a po zaplacení získáte přístup ke kontaktním údajům na poptávající.

Typ platby Popis
Po registraci budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde provedete online platbu. Po úspěšné platbě získáte ihned přístup ke kontaktům poptávajících.
Po registraci Vám bude zaslána zálohová faktura. Po jejím uhrazení získáte přístupy ke kontaktům poptávajících.

K ceně bude připočteno DPH.

Provozovatelem platební brány je společnost GOPAY s.r.o..

Promo kód