Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies

Více cenových nabídek od profesionálů pro Vaše poptávky

Zadáváte zakázky bez provize od roku 2008 pro 53 376 řemeslníků a firem


Rekonstrukce svépomocí nebo s odborníkem

Máte svůj rodinný dům, pořídili jste si chalupu nebo si chcete vylepšit byt?

Stojíte před otázkou, zda se do oprav, rekonstrukce či zkrášlování pustit sami, nebo si přizvat odborníka?

Pustíte-li se do práce svépomocí, se svým kutilským nadšením, jistě budete potřebovat zajistit si potřebný materiál. A právě proto jsme tu my, TrhPoptávek.cz.

Zadáte jednu poptávku a oslovíte několik dodavatelů. Vy si už jen vybíráte nejvhodnější nabídku. Usnadníme Vám tak běhání po obchodech, čas i peníze.

Vyzkoušejte: Vložení poptávky

Pokud nejste kutilský typ a stavební činnosti nejsou Vaše hobby, pak je jistě na místě přizvat si odborného řemeslníka, stavaře, živnostníka či firmu s těmi pravými zkušenostmi pro Vás.

A opět jsme tu my, TrhPoptávek.cz, abychom Vám toho pravého dodavatele pomohli najít. Zadáte na našem webu poptávku a my se již postaráme o její doručení relevantním dodavatelům ke zpracování nabídky. Ve svém e-mailu pak očekávejte jejich nabídky a v klidu vybírejte.

Výběr dodavatele: Vložení poptávky

Věříme, že Vám budeme nápomocným partnerem, vložení poptávky je ZDARMA.

Potřebujete s něčím poradit?


Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.